Dystrybutory wody do domu i firmy

Dystrybutory wody do domu i firmy

Tradycja stosowania dystrybutorów wody narodziła się dawno temu w Stanach Zjednoczonych. Następnie ta technologia przyjęła się również w innych krajach, gdzie znajduje zastosowanie głównie w zakładach pracy, biurach i poczekalniach oraz obiektach użyteczności publicznej. Czy dystrybutory wody są dobrym rozwiązaniem?

Aby zagwarantować użytkownikom czystą, najwyższej jakości wodę, dystrybutory do wody powinny być poddawane regularnej kontroli i serwisowaniu. Na rynku można znaleźć kilka typów automatów do wody, a wśród nich bardzo popularny jest bezbutlowy dystrybutor na wodę.

Bezbutlowe dystrybutory wody i ich zalety

Podstawową zaletą bezbutlowego dystrybutora wody jest jego łatwa, szybka i komfortowa obsługa. Można uzyskać dostęp do różnych rodzajów wody: gazowanej, schłodzonej, czy wody utrzymanej w temperaturze pokojowej, a nawet gorącej.

Urządzenia posiadają w specjalne systemy filtrujące, które usuwają zanieczyszczenia, pozostawiając niezbędne minerały. Tego rodzaju automat do wody stanowi ekologiczne rozwiązanie, ponieważ wyklucza konieczność stosowania plastikowych butelek. Innym modelem tych urządzeń są butlowe dystrybutory na wodę.

Automaty do wody butlowe

Butlowy dystrybutor na wodę charakteryzuje się możliwością dozowania wody do bezpośredniego spożycia. Zapewnia on komfortowe i higieniczne korzystanie z wody, która w zależności od potrzeb może zostać schłodzona, gorąca lub o temperaturze otoczenia. Są to łatwe w obsłudze automaty do wody, które podają wodę bezpośrednio do kubeczków. Przy stosowaniu butlowego dystrybutora na wodę duże znaczenie ma właściwa konserwacja, którą przeprowadzać powinniśmy z określoną częstotliwością.   

Produkowane są również dystrybutory wody gazowanej, dzięki którym można korzystać z wysokiej jakości, orzeźwiającej wody. Cechują się one możliwością łatwej i szybkiej instalacji, alternatywą korzystania z ciepłej i zimnej wody oraz często posiadają nowoczesny design, dzięki któremu mogą przyczynić się do urozmaicenia wystroju pomieszczenia. Ponadto na rynku dostępne są nowoczesne rozwiązania tych automatów do wody. Posiadają dodatkowe funkcje, takie jak regulator temperatury wody, kompaktowy czujnik, zawór przeciwzalaniowy i wysoko wydajny system filtracji wody.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *